Ankieta uczestnictwa w konkursie

Szanowni Państwo!

Bez względu na to, czy firma działa w sektorze finansowym, usług, handlu lub przemysłu, to pracownicy stanowią największą wartość i decydują o rynkowym sukcesie lub porażce. Wyjątkową pozycję wśród kadr we wszystkich firmach – dużych i małych, działających na rynku krajowym lub podejmujących ekspansję międzynarodową, zajmują Dyrektorzy Finansowi, którzy muszą odpowiedzialnie i z wielką pieczołowitością dbać o kondycję przedsiębiorstwa. To od ich pracy, wysiłku i talentu zależy rozwój firmy, znalezienie środków na inwestycje lub zabezpieczenie i spłatę kredytu, zapewnienie godnych wynagrodzeń, czasami skuteczna restrukturyzacja, w końcu wypłacenie dywidendy właścicielom.

Konkurs „Dyrektor Finansowy Roku” organizowany od 12 lat służy temu, by pracę najlepszych Dyrektorów Finansowych nagrodzić i wyróżnić za ich wysiłki, zdolność do oceny i podejmowania ryzyka, w końcu etykę pracy.

Utrwalona, przejrzysta i kilkuetapowa procedura wyboru laureatów, jasność dokonywanych wyborów, a przede wszystkim osoby samych laureatów poprzednich edycji konkursu, powodują, że nagrody w Konkursie „Dyrektor Finansowy Roku” stały się najbardziej prestiżowym wyróżnieniem w branży finansowej.

Zapraszamy Wszystkich do udziału w tegorocznej edycji Konkursu. Zapraszamy Dyrektorów Finansowych do podzielenia się swoimi osiągnięciami, a Właścicieli i Zarządy firm, a także pracowników do zgłaszania swoich Dyrektorów Finansowych do Konkursu. Warto chwalić się  sukcesami!

Do zobaczenia podczas ogłoszenia wyników konkursu 28 września w Warszawie!

Jakub Wojnarowski 
Przewodniczący Kapituły
Dyrektor Zarządzający, ACCA Polska i Kraje Bałtyckie

Aktualności

Partnerzy medialni