Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /Warszawa/includes/common.php on line 10
 

Zapraszamy
na KONGRES i GALĘ DYREKTORÓW FINANSOWYCH

28 września 2017 r. (czwartek), w godz. 15.00 – 24.00

InterContinental Warszawa, Emilii Plater 49, Warszawa
Prosimy rejestrację poprzez wypełnienie poniższego formularza.
Oficjalnym potwierdzeniem bezpłatnego udziału w Kongresie będzie e-mail zwrotny z informacjami o akredytacji od organizatorów, przesłany do 22.09.2017 r.

 

  • 1dni

  • 1godz

  • 1min

  • 1sek

Udział w kongresie Dyrektorów Finansowych jest bezpłatny, wymagamy jedynie wcześniejszej rejestracji. W kongresie będą mogły uczestniczyć wyłącznie osoby, które otrzymają od organizatorów potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia i rejestracji. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo w przyznawaniu miejsc mają osoby zarządzające i koordynujące finansami przedsiębiorstwa.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w kongresie prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odmowy przyjęcia zgłoszenia i rejestracji na Kongresie.


Miejsce Kongresu
Imię:
Nazwisko:
Instytucja:
Stanowisko:
Ulica:
Numer:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Województwo:
NIP:
E-mail:
Telefon:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gremi Media S.A. (ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa), Euler Hermes Services Polska Sp. z o.o. (Al. Jerozolimskie 98, 00-807 Warszawa) oraz Partnerów projektu w celach marketingowych, w tym umieszczanie ich w bazach danych związanych z projektem Kongres Dyrektorów Finansowych, w tym w szczególności w celu przesyłania/udzielania informacji związanych ze spotkaniem. Zostałem poinformowany o dobrowolności podania danych oraz o przysługującym mi prawie dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 z późn. zm.).


* wszystkie pola są wymagane