Kongresy 2018

DOŁĄCZ DO GRONA LIDERÓW KSZTAŁTUJĄCYCH POLSKĄ GOSPODARKĘ
WEŹ UDZIAŁ W KONGRESIE DYREKTORÓW FINANSOWYCH!

Projekt Dyrektorów Finansowych jest przedsięwzięciem niekomercyjnym, organizowanym z inicjatywy: ACCA, Centrum Idei Gospodarczo Ekonomicznych oraz Euler Hermes. Nadrzędnym założeniem największego w kraju cyklu spotkań dla dyrektorów finansowych jest tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz dyskusji merytorycznych.

Zapraszamy do rejestracji udziału w kongresie i kolacji finansistów.

Warszawa - 2 października, hotel InterContinental
Kongres rozpocznie się o godzinie 15.00.

W trakcie kongresu zostaną ogłoszeni laureaci corocznej nagrody Dyrektor Finansowy Roku oraz zostaną wręczone wyróżnienia Digital Finance Award

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i możliwy tylko dla osób, które zarejestrują swoją obecność, a następnie otrzymają od organizatorów potwierdzenie udziału.

Goście Specjalni

Ignacy Morawski
ekonomista projektu SpotData, lider innowacji New Europe 100 Financial Times, zaprezentuje "Heatmapę ryzyk finansowych w gospodarce w 2018 roku"

Krzysztof Wielicki
polski wspinacz, taternik, alpinista i himalaista. Pierwszy zdobywca Mount Everestu zimą, piąty człowiek na Ziemi, który zdobył Koronę Himalajów i Karakorum. Szef Narodowej Wyprawy na K2 w 2018 roku. W trakcie kongresów Dyrektor Finansowy Roku omawiamy najistotniejsze wyzwania, które czekają na polskich finansistów.


 

 

 

Aktualności