Zapraszamy
na KONGRES i GALĘ DYREKTORÓW FINANSOWYCH
CFO 4.0 - CYFROWA REWOLUCJA W BIZNESIE

Poznań – 28 marca (czwartek)

hotel Andersia, Plac Andersa 3
godz. 14.30-23.00

Udział w kongresie i kolacji Dyrektorów Finansowych jest bezpłatny. Prosimy o zgłoszenie chęci udziału, rejestrując się poprzez wypełnienie poniższego formularza. Prosimy o podawanie tylko danych służbowych.

 • 1dni

 • 1godz

 • 1min

 • 1sek

W kongresie będą mogły uczestniczyć wyłącznie osoby, które otrzymają od organizatorów potwierdzenie udziału. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo w przyznawaniu miejsc mają osoby zarządzające i koordynujące finansami przedsiębiorstw.

Agenda:

14.30 - 15.00 Rejestracja Uczestników - kawa powitalna
15.00 - 15.15 Otwarcie kongresu
Paul Flanagan, Prezes Zarządu, Euler Hermes
15.15 - 15.30

Eksperyment fiskalny w czasach globalnej dekoniunktury
Piotr Bartkiewicz, ekonomista, mBank

15.30 - 15.45

Skoro jest tak dobrze, to czemu jest tak źle? Realia polskiego biznesu
Tomasz Starus, Członek Zarządu ds. Oceny Ryzyka w Euler Hermes

15.45 - 16.15

Panel dyskusyjny: Diabeł ubiera się u Prady, finanse ubierają się w Trade Finance! Jak innowacyjnie i bezpiecznie finansować biznes – moderacja Krzysztof Janoś, Redaktor portalu money.pl

 • Renata Czech, Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy, AFT
 • Paweł Próchniewicz, Kierownik Działu Skarbu, Żabka Polska, PCTA
 • Maciej Radomski, Interim Manager, Stowarzyszenie Interim Managers
 • Marcin Szymanowski, Dyrektor Oddziału Korporacyjnego w Poznaniu, mBank
16.15 - 16.30

Digitalizacja relacji z urzędem skarbowym
Edward Nieboj, Partner Zarządzający, Departament Outsourcingu, Grant Thornton

16.30 - 17.15 Networking session – podwieczorek
17.15 - 17.30

Kamienie milowe na drodze do PPK w firmie
Adam Lipka-Bebeniec, Dyrektor Regionalny ds. Klientów Instytucjonalnych, Union Investment TFI

17.30 - 18.00

Panel dyskusyjny: Przede wszystkim przyszłość – odpowiedzialność merytoryczna i społeczna CFO przy budowaniu bezpieczeństwa finansowego pracowników – moderacja Agnieszka Łakoma, Dyrektor Programowa, Centrum Idei Gospodarczo-Ekonomicznych

 • Monika Fedorczuk, Ekspert ds. Rynku Pracy, Konfederacja Lewiatan / Jeremi Mordasewicz, Doradca Zarządu, Konfederacja Lewiatan
 • Ewa Małyszko, Prezes Zarządu, PFR TFI
 • Agnieszka Mirecka-Gulda, Prezes Zarządu, Dyrektora Finansowa, DDD Dobre Dla Domu
 • Paweł Suwała, Dyrektor Działu Sprzedaży Instytucjonalnej, Union Investment TFI
18.00 - 18.15

Jak przyspieszyć wzrost w MSP – czyli co łączy dyrektora finansowego i kierowcę rajdowego
Jakub Wojnarowski, Dyrektor Zarządzający, ACCA Polska i Kraje Bałtyckie

18.15 - 18.30

DIGITAL FINANCE AWARD – wyróżnienie liderów cyfryzacji procesów biznesowych w Polsce
Bartosz Radziszewski, Partner Zarządzający Klubem Dyrektorów Finansowych KDF "Dialog"

18.30 - 19.00

Will Robots Take My Job?
Gość specjalny Vadym Melnyk, CEO & Founder Cervi Robotics. Twórca projektów dla Europejskiej Agencji Kosmicznej, największych korporacji oraz startupów z całego świata. Laureat programu Departamentu Stanu USA – Future Leaders Exchange

19.00 - 19.10 Prezentacja XIV edycji nagród Dyrektor Finansowy Roku

Agenda wieczoru

19.30 - 23.00

Bankiet – kolacja finansistów w towarzystwie Chivas i Wyborowa Exquisite
Dywidenda wieczoru – uczta dla zmysłów i magia kasyna


Miejsce Kongresu
Imię:
Nazwisko:
Firma/przedsiębiorstwo:
NIP:
Stanowisko:
Ulica:
Numer:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Województwo:
Służbowy adres e-mail:
Służbowy numer telefonu:
 
* wypełnienie wszystkich pól jest wymagane

akceptuję „Regulamin Konferencji Dyrektor Finansowy Roku 2019
Poniższe zgody mogą być w każdym czasie wycofane. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Niewyrażenie lub wycofanie zgody dla celów związanych z uczestnictwem w Konferencji uniemożliwi nam przetwarzanie Pani/Pana danych w tych celach i Pani/Pana udział w tym Wydarzeniu. Niewyrażenie lub wycofanie zgody dla celów marketingowych, uniemożliwi nam przetwarzanie danych w tych celach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Euler Hermes Collections sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z organizacją wydarzenia „Dyrektor Finansowy Roku 2019”, w tym w szczególności w celu dokonania i realizacji rezerwacji uczestnictwa w Konferencji oraz przesyłania lub udzielania informacji z nim związanych. Oświadczam, że zapoznałem się z „Informacją o przetwarzaniu danych osobowych w związku z realizacją Konferencji „Dyrektor Finansowy Roku 2019”.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Euler Hermes Collections sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji związanych z organizacją Konferencji „Dyrektor Finansowy Roku 2019”, w tym w celu przekazywania bezpłatnych informacji związanych z udziałem w Konferencji, na wskazany w niniejszym zgłoszeniu adres email lub nr telefonu, za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. wiadomości e-mail) i telekomunikacyjnych urządzeń końcowych(np. połączeń głosowych i wiadomości sms).

Zgody marketingowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Euler Hermes Collections sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z marketingiem produktów i usług własnych oraz podmiotów z Grupy Euler Hermes Polska, tj. Towarzystwa Ubezpieczeń Euler Hermes S.A. oraz Euler Hermes, Okurowska – Minkiewicz, Maliszewski – Kancelaria Prawna sp.k.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Euler Hermes Collections sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych i informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług własnych Euler Hermes Collections sp. z o. o oraz podmiotów z Grupy Euler Hermes Polska, tj. Towarzystwa Ubezpieczeń Euler Hermes S.A. oraz Euler Hermes, Okurowska – Minkiewicz, Maliszewski – Kancelaria Prawna sp.k., na wskazany w niniejszym zgłoszeniu adres email lub nr telefonu, za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. wiadomości e-mail) i telekomunikacyjnych urządzeń końcowych(np. połączeń głosowych i wiadomości sms).

Zgody dla Partnerów Konferencji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Partnerów Konferencji: The Association of Chartered Certified Accountants Przedstawicielstwo w Polsce, Centrum Idei Gospodarczo-Ekonomicznych sp. z o.o., Grant Thornton Frąckowiak sp. z o. o. sp. k., mBank SA, MobileB2B sp. z o.o., PFR Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA, Union Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA, w celach związanych z marketingiem produktów i usług własnych Partnerów Konferencji oraz na udostępnienie moich danych Partnerom Konferencji dla przetwarzania ich w tych celach przez Organizatora Konferencji – Euler Hermes Collections sp. z o. o.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Partnerów Konferencji: The Association of Chartered Certified Accountants Przedstawicielstwo w Polsce, Centrum Idei Gospodarczo-Ekonomicznych sp. z o.o., Grant Thornton Frąckowiak sp. z o. o. sp. k., mBank SA, MobileB2B sp. z o.o., PFR Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA, Union Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA, informacji handlowych i informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług własnych, na wskazany w niniejszym zgłoszeniu adres email lub nr telefonu, za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. wiadomości e-mail) i telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. połączeń głosowych i wiadomości sms).

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych przez Organizatora Konferencji

Administratorem danych osobowych jest Euler Hermes Collections sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 98; 00-807 Warszawa („Administrator”). Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z organizacją wydarzenia „Dyrektor Finansowy Roku 2019”, marketingu naszych produktów i usług oraz produktów i usług partnerów wydarzenia w związku z organizacją wydarzenia „Dyrektor Finansowy Roku 2019”, w szczególności w trakcie trwania Konferencji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana dobrowolnej zgody Pani/Pana dane przetwarzane będą w celu marketingu naszych produktów i usług. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych, w tym informacje o przysługujących Pani/ Panu prawach związanych z przetwarzaniem swoich danych osobowych znajdują się w pełnej treści klauzuli dostępnej pod poniższym linkiem.
ZAPOZNAJ SIĘ PEŁNĄ WERSJĄ KLAUZULI