Zapraszamy
na KONGRES i GALĘ DYREKTORÓW FINANSOWYCH
CFO 4.0 - CYFROWA REWOLUCJA W BIZNESIE

Sopot – 21 marca (czwartek)

hotel Sheraton, ul. Powstańców Warszawy 10
godz. 14.30-23.00

Udział w kongresie i kolacji Dyrektorów Finansowych jest bezpłatny. Prosimy o zgłoszenie chęci udziału, rejestrując się poprzez wypełnienie poniższego formularza. Prosimy o podawanie tylko danych służbowych.

 

  • 1dni

  • 1godz

  • 1min

  • 1sek

W kongresie będą mogły uczestniczyć wyłącznie osoby, które otrzymają od organizatorów potwierdzenie udziału. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo w przyznawaniu miejsc mają osoby zarządzające i koordynujące finansami przedsiębiorstw.
Miejsce Kongresu
Imię:
Nazwisko:
Firma/przedsiębiorstwo:
NIP:
Stanowisko:
Ulica:
Numer:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Województwo:
Służbowy adres e-mail:
Służbowy numer telefonu:
 
* wypełnienie wszystkich pól jest wymagane

akceptuję „Regulamin Konferencji Dyrektor Finansowy Roku 2019
Poniższe zgody mogą być w każdym czasie wycofane. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Niewyrażenie lub wycofanie zgody dla celów związanych z uczestnictwem w Konferencji uniemożliwi nam przetwarzanie Pani/Pana danych w tych celach i Pani/Pana udział w tym Wydarzeniu. Niewyrażenie lub wycofanie zgody dla celów marketingowych, uniemożliwi nam przetwarzanie danych w tych celach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Euler Hermes Collections sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z organizacją wydarzenia „Dyrektor Finansowy Roku 2019”, w tym w szczególności w celu dokonania i realizacji rezerwacji uczestnictwa w Konferencji oraz przesyłania lub udzielania informacji z nim związanych. Oświadczam, że zapoznałem się z „Informacją o przetwarzaniu danych osobowych w związku z realizacją Konferencji „Dyrektor Finansowy Roku 2019”.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Euler Hermes Collections sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji związanych z organizacją Konferencji „Dyrektor Finansowy Roku 2019”, w tym w celu przekazywania bezpłatnych informacji związanych z udziałem w Konferencji, na wskazany w niniejszym zgłoszeniu adres email lub nr telefonu, za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. wiadomości e-mail) i telekomunikacyjnych urządzeń końcowych(np. połączeń głosowych i wiadomości sms).

Zgody marketingowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Euler Hermes Collections sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z marketingiem produktów i usług własnych oraz podmiotów z Grupy Euler Hermes Polska, tj. Towarzystwa Ubezpieczeń Euler Hermes S.A. oraz Euler Hermes, Okurowska – Minkiewicz, Maliszewski – Kancelaria Prawna sp.k.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Euler Hermes Collections sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych i informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług własnych Euler Hermes Collections sp. z o. o oraz podmiotów z Grupy Euler Hermes Polska, tj. Towarzystwa Ubezpieczeń Euler Hermes S.A. oraz Euler Hermes, Okurowska – Minkiewicz, Maliszewski – Kancelaria Prawna sp.k., na wskazany w niniejszym zgłoszeniu adres email lub nr telefonu, za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. wiadomości e-mail) i telekomunikacyjnych urządzeń końcowych(np. połączeń głosowych i wiadomości sms).

Zgody dla Partnerów Konferencji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Partnerów Konferencji: The Association of Chartered Certified Accountants Przedstawicielstwo w Polsce, Centrum Idei Gospodarczo-Ekonomicznych sp. z o.o., Grant Thornton Frąckowiak sp. z o. o. sp. k., mBank SA, MobileB2B sp. z o.o., PFR Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA, Union Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA, w celach związanych z marketingiem produktów i usług własnych Partnerów Konferencji oraz na udostępnienie moich danych Partnerom Konferencji dla przetwarzania ich w tych celach przez Organizatora Konferencji – Euler Hermes Collections sp. z o. o.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Partnerów Konferencji: The Association of Chartered Certified Accountants Przedstawicielstwo w Polsce, Centrum Idei Gospodarczo-Ekonomicznych sp. z o.o., Grant Thornton Frąckowiak sp. z o. o. sp. k., mBank SA, MobileB2B sp. z o.o., PFR Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA, Union Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA, informacji handlowych i informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług własnych, na wskazany w niniejszym zgłoszeniu adres email lub nr telefonu, za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. wiadomości e-mail) i telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. połączeń głosowych i wiadomości sms).

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych przez Organizatora Konferencji

Administratorem danych osobowych jest Euler Hermes Collections sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 98; 00-807 Warszawa („Administrator”). Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z organizacją wydarzenia „Dyrektor Finansowy Roku 2019”, marketingu naszych produktów i usług oraz produktów i usług partnerów wydarzenia w związku z organizacją wydarzenia „Dyrektor Finansowy Roku 2019”, w szczególności w trakcie trwania Konferencji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana dobrowolnej zgody Pani/Pana dane przetwarzane będą w celu marketingu naszych produktów i usług. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych, w tym informacje o przysługujących Pani/ Panu prawach związanych z przetwarzaniem swoich danych osobowych znajdują się w pełnej treści klauzuli dostępnej pod poniższym linkiem.
ZAPOZNAJ SIĘ PEŁNĄ WERSJĄ KLAUZULI