Wyróżnienie DFA

Z inicjatywy Euler Hermes we współpracy z ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants), Centrum Idei Gospodarczo Ekonomicznych oraz Klubem Dyrektorów Finansowych "Dialog", w trakcie każdego z kongresów dyrektorów finansowych po raz drugi zostaną przyznane wyróżnienia Digital Finance Award.

Wyróżnienie DFA otrzymają firmy, które podnoszą efektywność biznesu, wdrażając podejście procesowe oraz odpowiednie narzędzia cyfrowe. Dzięki optymalizacji i automatyzacji procesów firmy mogą się szybciej rozwijać, zwiększać rentowność produktów i wartość, a menedżerowie i specjaliści z działów finansowych koncentrując się nad merytorycznymi zagadnieniami przynosząc firmie większą korzyść, a przy tym samemu czerpiąc większą satysfakcję z pracy.

Nadrzędnym celem wyróżnień Digital Finance Award jest promowanie kultury innowacyjności, rozumianej jako wnoszenie nowej wartości dla wewnętrznych i zewnętrznych klientów. W finansach szczególnie cenne są unowocześnienia, które pozwalają menedżerom i specjalistom koncentrować się na tworzeniu strumienia wartości. Firmy, które zostaną uhonorowane tytułem Digital Finance Award tworzą elitarne grono, wyznaczające nowoczesne i ambitne standardy organizacji i cyfryzacji procesów biznesowych w Polsce. Wyróżnienia są przyznawane przez niezależne Jury.
„Dzisiejsze zmiany w organizacji procesów biznesowych i finansów wynikają z potrzeby wsparcia rozwoju firm i konieczności zabezpieczenia ich przed ryzykami w tym takimi, które wygenerowały nowe regulacje prawne.”

Bartosz Radziszewski

Partner Zarządzający Klubem Dyrektorów Finansowych KDF "Dialog"
i społeczności Business Dialog

Przewodniczący JuryPartner merytoryczny

Zgłoś swoją firmę

 W dobie szybkich zmian nie tylko technologicznych, ale generalnie w robieniu biznesu i budowaniu jego wartości dodanej (najbardziej wartościową globalną marką nie jest już technologiczny IBM czy Apple, ale w pełni sieciowy Amazon), postanowiliśmy wyróżnić i promować specjalną nagrodą Digital Finance Award ludzi, którzy aktualnie już robią to, co inni – my jako większość środowiska finansowego będziemy dopiero robić. Pokazują nam już dziś jaka będzie, albo może być w kategoriach szans przyszłość. Czerpiąc z możliwości, jakie stwarza digitalizacja finansów, nadają nowy impuls całym organizacjom. Pokazują, że nie tylko innowacje technologiczne czy produktowe, ale także finansowe są w stanie nadać nową dynamikę całym firmom i miejmy nadzieję - gospodarkom.

Paul Flanagan
Prezes Zarządu Euler Hermes

 

Aktualności