X

Pokaż swoje dokonania w 2016 roku i zdobądź tytuł Dyrektora Finansowego Roku!


Zgłoszenia do XII edycji Konkursu, będą przyjmowane w okresie
od 3 kwietnia do 16 czerwca 2017 roku.

Zapraszamy!

NIEWAŻNE CZY ZARZĄDZASZ FINANSAMI MAŁEJ FIRMY CZY DUŻEGO PRZEDSIĘBIORSTWA – POKAŻ SWOJE DOKONANIA W 2018 ROKU I ZDOBĄDŹ TYTUŁ DYREKTORA FINANSOWEGO ROKU!

ZOSTAŃ DYREKTOREM FINANSOWYM ROKU
Termin zgłoszeń został wydłużony do 7 lipca 2019!

Od czternastu lat, z inicjatywy Grupy Euler Hermes, we współpracy z Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) oraz Centrum Idei Gospodarczo-Ekonomicznych, osoby zarządzające finansami przedsiębiorstw w Polsce mają możliwość rywalizacji o prestiżowy tytuł – Dyrektor Finansowy Roku. Celem inicjatywy jest wyróżnienie i promowanie managerów, których cechuje profesjonalizm, etyka i skuteczność w działaniu. Niezależna Kapituła – składająca się z osób zaufania publicznego, ekspertów i praktyków biznesu, na podstawie ankiet wybierze laureatów w dwóch kategoriach: "Dyrektor Finansowy Małych i Średnich Firm" oraz "Dyrektor Finansowy Dużych Przedsiębiorstw". Kapituła nagrodzi osoby, które będąc biznesowymi wizjonerami budują wartość firmy.

Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami ze strony osób zgłaszających się. Nadzór nad przebiegiem konkursu sprawowała firma audytorska Grant Thornton.


Zdobądź tytuł Dyrektora Finansowego Roku - wypełnij ankietę

Ogłoszenie laureatów odbędzie się podczas uroczystej gali 25 września 2019 roku w warszawskim hotelu InterContinental.

W 2018 roku, podczas Kongresu Dyrektorów Finansowych w Warszawie, odbyła się ceremonia ogłoszenia laureatów XIII edycji plebiscytu, promującego i wyróżniającego dyrektorów finansowych.

Aktualności