X

Rejestracja


Zgłoszenia udziału będą przyjmowane wkrótce.
Zapraszamy!

Kongresy 2019

Projekt spotkań Dyrektorów Finansowych jest przedsięwzięciem niekomercyjnym, organizowanym z inicjatywy Grupy Euler Hermes. Główną ideą największego w Polsce cyklu spotkań finansistów i przedsiębiorców jest tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz dyskusji merytorycznych nad przyszłością biznesu.

CFO 4.0 - CYFROWA REWOLUCJA W BIZNESIE

Udział w spotkaniach jest bezpłatny i możliwy tylko dla osób, które zarejestrują swoją obecność, a następnie otrzymają od organizatorów potwierdzenie udziału.
Kongresy rozpoczynają się o godzinie 14.30.

Sopot - 21 marca, hotel Sheraton, ul. Powstańców Warszawy 10 - ZOBACZ RELACJĘ
Poznań - 28 marca, hotel Andersia, Plac Andersa 3 - ZOBACZ RELACJĘ
Kraków - 11 kwietnia, hotel Sheraton, ul. Powiśle 7 - ZOBACZ RELACJĘ
Wrocław - 9 maja, hotel DoubleTree by Hilton, ul. Podwale 84 - ZOBACZ RELACJĘ
Warszawa - 25 września, hotel InterContinental, ul. Emilii Plater 49 - BEZPŁATNA REJESTRACJA!

Regulamin kongresów


Gość specjalny - Vadym Melnyk
CEO & Founder Cervi Robotics zajmującej się tworzeniem i produkcją robotów i dronów, m.in. dla Europejskiej Agencji Kosmicznej, największych korporacji oraz startupów z całego świata, zaprezentuje mechanizmy inwestowania w nowe technologie i budowania przewagi konkurencyjnej, m.in.: Digital Transformation, Blue Ocean i From Zero to One.

 


Paul Flanagan, Prezes Zarządu Euler Hermes
Dobry dyrektor finansowy swoimi działaniami wieńczy wysiłek całej firmy - gdy wszystkie jej działy i prowadzone przedsięwzięcia służą produkcji, nawiązaniu i utrzymaniu relacji, a wreszcie sprzedaży, to dyrektor finansowy odpowiada za wynik tych wszystkich działań. Wynik widoczny w bilansie, na koncie firmy - celem firm jest bowiem zarabianie, przewaga zysków nad kosztami i dodatni bilans całej działalności. Dodatni bilans jest kluczowy nie tylko dla jej właścicieli i udziałowców, ale też dla samej organizacji - pozwala jej nie tylko rozwijać się w czasach ekspansji, ale także zmieniać się i przetrwać w czasach dekoniunktury. Warto więc mówić o tej kluczowej w biznesie roli, o sukcesach osób wybijających się na tle swojego środowiska, dzielić doświadczeniami z korzyścią dla wszystkich firm prowadzonych przez polskich dyrektorów finansowych, którzy uczestniczą w naszych spotkaniach.

 

Aktualności